* * *
Ciepło się robi na sercu patrząc na to zdjęcie.Dziękuję autorowi i uroczej modelce.Wzajemnie -najlepsze życzenia świąteczne.
* * *
Babcia Zofia jako Gwiazdka! Oj potrafiz Ty Dziadku fotografować tą uroczą kobietę w każdej sytuacji! Wszystkiego dobrego Babci Zofii i wszystkim wkoło!
* * *
Babcia :)))) Stesknilem sie za Nia :) ... Piękna twarz w świąteczno - opłatkowo - choinkowym nastroju. Pozdrowienia dla Babci Zofii i dla Ciebie oczywiście.
* * *
Wróciłem już po świętach, bo musze coś dodać. Mała prośba, abyś może więcej nie przewracał "Babci". Kobieta na swe lata trzyma się jak widać zdrowo. Ja natomiast od tych przekrzywiań głowy mam już lewe ucho blizej ramienia. A i jeszcze jedno. To zdjęcie oddaje co potrzeba jak napisałem wcześniej. Bo to nie atelie, a babcia to nie modelka. Starszy człowiek już swymi rysami oddaje piekno, - chociaż by osiągniętego wieku, nie mówiąc o życiowym przejściu. Naturalnie oddany przez ciebie obraz ma tą cechę. Kadr jest dla mnie zbyt ciasny, bo jest Starszej Pani może duszno; )))Pozdrawiam
* * *
hmm, ja moze dla odmiany odniose sie do zdjecia - straszliwe swiatlo, model(ka) powinien cie za to zastrzelic. plasko i bez wyrazu, to jest niestety cos co rozwala wiekszosc twoich portretow, szczegolnie tych ze starszymi ludzmi. moglo byc extra - bo to bardzo wdzieczny temat a wyszlo naturalistyczno-turpistycznie. popracuj nad swiatlem.
MENU