* * *
Zdjęcie z najwyższej półki!!! Przeglądnąłem Twoje portfolio i jedno co mi się nasunęło to ogromna ilość CIEPŁA w Twoich portretach. To stanowi o wyjątkowym klimacie fotografii i emanuje optymizmem. A starość w Twoich zdjęciach jest pogodna! Piękne zdjęcia!
* * *
Nie wiem kto mówi o Jacku,że mruk, ale jak na moje spostrzeżenia o ludziach i żywocie - nie może być mrukiem ktoś, kto TAK fotografuje. No może z pozoru, z zewnątrz, ale na poewno nie w środku! Ta pogoda na zdjęciach nie bierze się z niczego! Pozdrawiam serdecznie!
* * *
świetna kompozycja( tapeta i święty obrazek mniam) i wręcz "namacalna" babcia, której to chwalić już chyba nie muszę...:)
* * *
Babcia Zosia jak zwykle nie do pobicia. Najpopularniejsza modelka na plfoto. :))
* * *
znów prawdziwy i ciepły portret... fajnie jest, a jakze! jak moglaby sie Babcia Zofia nie podobac :) pozdr.
* * *
Bardzo mocny i dobry portret, a jedyne gdybanie tyczy delikatnego rozjasnienia oczu i ... serdeczności ;-)))
* * *
Nie chciałem urazić. To tylko przeczucie. Powyższe zdjęcie mnie oczarowało, a po pobieżnym zerknięciu do przegródki, widzę, że tam same znakomitości. Na spokojnie pooglądam. Tak to jest, że jak się zna przegródkę autora, trudno jest uniknąć porównań. Ech, dobrze, nie chciałem popadać w egzaltację... Pozdrawiam Dziadków_*. Jakiś czas temu już zauważyłem Wasze prace, ale czasu brak na przejrzenie, a po łebkach nie lubię, nie lubię...
* * *
Tu widac Zosie w yey codziennym otoczeniu, zdyecie przez to zyskuye na realizmie :)) pzdr Jacku :))
* * *
wiesz ona wyglada jakby byla ta sama osoba co na obrazie za nia wisi, jest piekne , i to pochlenie glowy w tym samym kierunku i troska na twarzy i dobroc w oczach ...
* * *
ale eksploatujesz ta babcie:)..... MAX...dla Babci...i za Babcię :o))
* * *
Ja w tamten weekend tak sie rozpisalam w komenatrzach, ze moglam dac az 9 nowych zdjec wzamian. Trzba Dzaidku cwiczyc cwiczyc. Zdjecie bardzo ekspersyjne. Very ekspersiv shot. Nice composition this photo. Good series, your old peoples, Jacek. Good work. regards, Atamanka.
* * *
Very good photo, excellent expression, excellent focus - the only 2 things that are missing here are: DOF - the background should be more out of focus (maybe open the ap by 1 f stop), and in this photo you don't have alot of shadows - this reduces the 3D effect of the photo.
* * *
Swietny portret jacek, gratuluje... the juxtapostion of the old woman and the religious icon tells an interesting story that is aprticulalry appropriate for her generation... the crop is aggressive but effective... the viewer cannot help but wonder what she is thinking... provocative work... wojtek
* * *
An emotional photo. What is the old lady thinking about? Does she feel guilty of something. In my opinion very good use of the DOF. Good neutral cold colors.
* * *
Great expression, Jacku. I love the composition, interesting angle and the b/g. Excellent DOF and clarity. Trochę się pogubiliśmy po tych zmianach na SIGu. Sadząc po tonacji kolorów, robiłeś to Olympusem. Pozdrawiam :)
MENU