* * *
piękna ręka - doceńmy anatomię, polecam ;-) świetne zdjęcie! pzdr
* * *
te zyly na rece ...... jak korzenie 100 letniego drzewa
* * *
piekne studium starości...!!! chociaż te żyły są przerażające
* * *
Ach, widziałam, oglądałam - ładnie z Twojej strony wnuczku :)) Tylko nie mogę pojąć dlaczego Babci jednak rękę obciąłeś....:(((((
* * *
O w morde! Umknelo mi to zdjecie z Babcia i Dziadkiem. Co popatrze na Babcie to mi wzrok od razu leci na reke. Chce popatrzec na Dziadka - to samo. Jesli to bylo twoim zamiarem to udalo ci sie w 100%. W kazdym badz razie zdjecie robi niesamowite wrazenie. Pozdrawiam
* * *
Czy ten Pan to jej syn czy kochanek? Widzialem ta Pania w roznych wersjach i musze przyznac, ze jako modelka jest super ;) Bije od niej takie wyciszenie. Nie walczy juz z nikim...nie zadziera nosa, obce sa jej postanowienia politykow. Tylko ogrodek jest jej pasja i rzecza ktora powoduje jakies zaciekawienie. Zwraca sie do Ciebie per: mlody czlowieku. Pozdrawiam 1Rave i zapraszam do mnie na ptaszka ...;)
* * *
witaj! o Twoją Babcię to moja żona jest już zazdrosna! jestem jej wielkim fanem jak i wszystkich fotek, które jej zrobiłeś! (choć pewnie nie wszystkie widziałem) i jak zwykle pozdrawiam Ją!!!
* * *
Ta ręka babuni to wstrząs i szacunek, to dramat i podziw..... Jestem poruszona i uważam, że w ta fotografia jest wielka!
* * *
Swietne :)) palec Zosi pokazuye : Jacusiu zrob tez zdyecie dziadziowi bo mu bedzie przykro.... "
* * *
wiek widac na tej ręce. Ma to swoje znaczenie.
* * *
Witaj, hmm jeśli mam być szczery, to dla mnie w tym zdjęciu główną rolę gra ręka. Nawet po przeczytaniu odpowiedzi siwis'owi, uwazam, że jej "nieapetyczność" również Tobie - osobie związanej uczuciowo z "modelami" powinna "przeszkadzać". przeszkadzać nie w znaczeniu apetyczności czy tez nie, ale w tym, że ona przesłania całą resztę, i nie ma tak naprawde znaczenia jaka jest poza obydwojga ludzi, bo i tak oko co chwile widzi rękę. Bynajmniej nie chce nikogo urazić, staram sie podejść artystyczno-psychologicznie do zdjecia, czy jakoś tam podobnie :)
* * *
Oglądnąłem zdjęcia Dziadków, również tam, gdzie mi wskazałeś. Czuję się teraz tak, jakbym tych ludzi trochę poznał. Wyczuwam ich obecnośc. Analizowanie, czy ująć ich w kadrze tak, czy inaczej, czy wyeksponować rękę, czy ją maskować, wprawia mnie w zakłopotanie. Czuję się tak, jakbym mógł w ten sposób popełnić wobec nich nietakt. Bo to nie są przecierz zawodowi modele w pracowni... Zdjęcia są znakomite, i chcę je odbierać na swój sposób, w milczeniu. Datego powstrzymam się od komentarza. Mam nadzieję, że zrozumiesz...
* * *
trzecia mlodosc w slomkowych kapeluszach... swietne zdjecie. Pozdrawiam
* * *
Kobieta jest genialna, ale facet wprowadza zupełnie inny nastrój - te postacie są niespójne. Myślałeś o kadrze od lewej w połowie ronda kapelusza i 1/4 od dołu? IMHO fota byłaby duuużo lepsza :)
* * *
Dosłownie przed momentem oglądałem Twoje poprzednie zdjęcia. Powtórzę tylko pointę: pięknie fotografujesz starość, która na Twoich zdjęciach ma wiele pogody i optymizmu i ....refleksji. Dzisiejsze zdjęcie przypomniało mi Irvinga Penna.
* * *
I have critiques hundreds of photos on Photosig and this is at the top of my list of favorites. This is one of the finest human shots that I have seen on Photosig. The viewer is drawn immediately into the shot with very strong emotion. This shot makes you want to be right there to understand why the man is looking like he does and why the lady is not paying him much attention. The only critique that I could possibly make on this fine shot would be to take a look at cropping the top of the image a little further to just touching the top of the brim on the ladies hat. Technically I think it is flawless. You have a marvelous eye.
* * *
he looks like seducer but she know like woman must respond: let him to wait :-). this is good documentary pic with story, and portret of life. Like the composition, colors, clarity.... well done!
* * *
Congratulations, Jacek, you are successful in capturing this very pleasing motive. This is photography at its finest! Thanks for sharing.
* * *
jacek, i like very much this old lady, you're lucky to have such a beautiful model! the moment that you captured here is really perfect, very emotive, authentic, natural, it shows beauty of everyday life. very well done. all the best, mariana
MENU